Wyjazdowa porażka Chicago Fire, Przybyłko i Frankowski grali w pełnym wymiarze

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Philadelphia Union pokonała przed własną publicznością Chicago Fire 2:0 (1:0) w sobotnim meczu rozgrywek Major League Soccer.
Na Talen Energy Stadium w Chester w podstawowym składzie zespołu z Pensylwanii wystąpił Kacper Przybyłko, natomiast w ekipie gości grał Przemysław Frankowski. Obaj zaliczyli pełne zawody.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił po jedenastu minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Meksykanin Marco Fabian. Dwadzieścia minut po zmianie stron podwyższył płaskim strzałem z kilku metrów Anthony Fontana.
Zespół z Pensylwanii po jedenastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na czele tabeli Konferencji Wschodniej. "Strażacy" doznali ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na dziesiątej lokacie w tej klasyfikacji.