Wyjazdowa porażka CSKA Moskwa

facebook.com/PFCCSKAMOSCOW
Arsienał Tuła wygrał u siebie z CSKA Moskwa 2:0 w meczu 18. kolejki Prijmer Ligi. Dla gości to koniec serii pięciu spotkań bez porażki.
Pierwszego gola strzelił w 49. minucie Luka Djordjević, który z kilku metrów dobił piłkę, po tym jak ta odbiła się od poprzeczki. Dla Czarnogórca to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.
Rezultat ustalił w 89. minucie Evans Kangwa. Dla snajpera z Zambii był to gol numer trzy w bieżących rozgrywkach.
Arsienał wygrał ze stołeczną drużyną drugi mecz z rzędu na własnym boisku. Po tym zwycięstwie awansował na dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów.
Piłkarze CSKA Moskwa natomiast już na inaugurację rundy wiosennej zaliczyli falstart. Przegrali po raz pierwszy od pięciu kolejek. Podopieczni Viktora Goncharenki są na trzeciej pozycji, mają na koncie 30 punktów i do prowadzącego Zenitu St. Petersburg tracą już siedem "oczek".