Wyjazdowa porażka PAOK-u, gol Karola Świderskiego

Dziurek / Shutterstock.com
PAOK Saloniki przegrał na wyjeździe z Arisem Saloniki 2:4 z sobotnim meczu 17. kolejki greckiej Super League. Jednego z goli dla gości strzelił Karol Świderski, który grał do 72. minuty.
Polski napastnik otworzył wynik już w 10. minucie spotkania. To było jego dziewiąte trafienie w tym sezonie. Goście odpowiedzieli jeszcze przed przerwą i to dwukrotnie. Bramki zdobyli Daniel Larsson i Fran Velez.
W drugiej połowie Aris strzelił kolejne dwa gola po strzałach Lindsay'a Rose i Lucasa Sashy. Rozmiary porażki gości zmniejszył Leo Matos. PAOK jest liderem tabeli, mając dwa punkty przewagi nad Olympiakosem Pireus, który rozegrał jedno spotkanie mniej. W następnej kolejce PAOK zmierzy się u siebie z AEK-iem Ateny.