Wyjazdowa wygrana FC Dallas

FC Dallas
FC Dallas pokonał na wyjeździe Atlantę United 2:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny z Teksasu było to piąte zwycięstwo w sezonie.
Goście objęli prowadzenie na początku spotkania. Wynik otworzył w szóstej minucie Jesus Ferreira. W 84. na 2:0 trafił Bryan Acosta. Gospodarze potrafili jedynie odpowiedzieć w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Rzut karny na gola zamienił Josef Martinez.
Drużyna z Teksasu zajmuje czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 16 punktami w ośmiu meczach. W następnym spotkaniu zmierzy się u siebie z San Jose Earthquakes.
Natomiast zespół ze stanu Georgia zgromadził pięć "oczek" i plasuje się na 11. pozycji na Wschodzie. Jego kolejnym rywalem będzie Colorado Rapids.