Wyjazdowa wygrana Getafe z Rayo Vallecano

EFECREATA.COM/Shutterstock
W 9. kolejce La Liga Getafe CF wygrało na wyjeździe z Rayo Vallecano 2:1. Dla gości to pierwsze zwycięstwo od czterech kolejek.
W pierwszej połowie na Campo de Futbol de Vallecas zabrakło goli. Po przerwie jako pierwsi trafili goście za sprawą Dimitriego Foulquiera. Francuz trafił do siatki głową.
W 67. minucie piłkę do własnej bramki skierował Sergio Akieme Rodriguez i Getafe wygrywało 2:0. Gospodarze odpowiedzieli po sześciu minutach po bramce Raula De Tomasa.
Zespół Rayo kończył spotkanie w dziesiątkę, w doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę otrzymał Oscar Trejo.
W tabeli La Liga Getafe jest na dziewiątym miejscu z dorobkiem 12 punktów. Rayo zajmuje natomiast dziewiętnastą pozycję, ma na koncie 5 punktów.