Neymar oddał hołd Kobe Bryantowi podczas meczu PSG. "To czas ogromnego smutku dla świata sportu" [WIDEO]

Twitter
Lille OSC uległo u siebie PSG 0:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Pierre-Mauroy obie bramki dla gości zdobył Neymar. Brazylijczyk siedemnaście minut przed przerwą popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu pod poprzeczkę, a siedem minut po zmianie stron wykorzystał podyktowany rzut karny.
Po drugim trafieniu Neymar oddał hołd Kobe Bryantowi. Piłkarz pokazał na palcach numer, z którym Amerykanin grał na koszulce. Koszykarz zginął w katastrofie helikoptera. Miał 41 lat.
- Zobaczyłem tę wiadomość w przerwie. To czas ogromnego smutku dla świata sportu. Nie tylko dla fanów koszykówki. Znałem go. To był hołd dla niego - powiedział gracz PSG w pomeczowym wywiadzie.
"Les Dogues" doznali w ten sposób trzeciej porażki z rzędu i pozostali na siódmej lokacie w tabeli. Broniąca tytułu ekipa znad Sekwany po siedemnastym zwycięstwie w sezonie umocniła się na czele klasyfikacji.
Daniel Makarewicz26 Jan 2020 · 22:56