Wyjazdowe zwycięstwo Atlanty United

Jamie Lamor Thompson/Shutterstock
Atlanta United pokonała na wyjeździe Orlando City 2:1 (1:1) w sobotnim meczu amerykańskiej ligi MLS, rozegranym w ramach Konferencji Wschodniej.
Przyjezdni objęli prowadzenie w tym spotkaniu już w 21. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Leandro Gonzalez.
Gospodarze tuż przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania. W 39. minucie Scott Sutter wykorzystał dośrodkowanie Willa Johnsona i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Bramkę na wagę zwycięstwa zespołu z Atlanty zdobył w 74. minucie Joseph Martinez, który dzięki zagraniu Juliana Gressela zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Podopieczni Jamesa O'Connora z dorobkiem 23 punktów zajmują ostatnie, 11. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Zawodnicy Gerardo Martino uzbierali dotąd 54 "oczka" i są liderem.