Wyjazdowe zwycięstwo FK Krasnodaru

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Piłkarze FK Krasnodar wygrali na wyjeździe z Achmatem Grozny 3:2 (0:0) w czwartkowym spotkaniu 5. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Kibice zgromadzeni na trybunach na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 53. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się wówczas Aleksandr Martynowicz.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 73. minucie za sprawą bramki Ismaela Silvy. Chwilę później do siatki trafił Viktor Claesson, który ponownie wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie.
W końcówce spotkania padły jeszcze dwa trafienia. Najpierw wyrównał Anton Shvets, a chwilę później decydującego gola zdobył Władisław Ignatjew, który zapewnił zespołowi gości komplet punktów.
FK Krasnodar zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligi rosyjskiej. Podopieczni Igora Szalimowa mają na swoim koncie dziesięć punktów, z kolei Achmat Grozny zdobył do tej pory dziewięć "oczek" i znajduje się na szóstej pozycji.