Wyjazdowe zwycięstwo Fortuny. Cały mecz Marcina Kamińskiego

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Hertha Berlin przegrała u siebie z Fortuną Dusseldorf 1:2 w sobotnim meczu 28. kolejki Bundesligi. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Marcin Kamiński.
Przyjezdni wyszli na prowadzenie w 35. minucie. Na listę strzelców wpisał się Benito Raman. Drużyna ze stolicy wyrównała jeszcze w pierwszej połowie po kontrataku. Onderj Duda zagrał w pole bramkowego do Marko Grujicia, a ten pewnie skierował piłkę do bramki. W 61. minucie zespół z Dusseldorfu zdobył drugą bramkę, a dublet skompletował Raman. Jak się potem okazało było to rozstrzygająca trafienie.
Po tym zwycięstwie beniaminek zajmuje 10. miejsce w tabeli ze zdobytymi 37 punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Bayernem Monachium.Natomiast zespół ze stolicy plasuje się pozycję niżej, mając dwa "oczka" mniej. Kolejnym rywalem Herthy będzie TSG 1899 Hoffenheim.