Wyjazdowe zwycięstwo PSV Eindhoven

kayintveen / Shutterstock.com
Heracles Almelo uległ u siebie PSV Eindhoven 1:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 19. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie.
Na Polman Stadion prowadzenie przyjezdnym zapewnił tuż przed przerwą precyzyjnym uderzeniem z narożnika pola karnego Steven Bergwijn. Wyrównał po zmianie stron z rzutu karnego Jeff Hardeveld.
Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Islandczyk Albert Gudmundsson zagrał w pole karne do Luuka de Jonga, który z bliska skierował piłkę do siatki.
Dzięki trzeciej wygranej z rzędu drużyna z Brabancji umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Heracles doznał natomiast drugiej porażki z rzędu i pozostał na dwunastej lokacie w klasyfikacji.