Wyjazdowe zwycięstwo Uralu Jekaterynburg, grał Rafał Augustyniak

FK Tambow przegrał u siebie z Urałem Jekaterynburg 1:2 w pierwszym niedzielnym meczu 13. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Rafał Augustyniak, który został ukarany żółtą kartką.
Wszystkie gole zostały strzelone w drugiej połowie. Po upływie godziny gry na prowadzenie wyszli gospodarze. Rzut karny wykorzystał Władimir Obuchow. Przyjezdni odpowiedzieli dwukrotnie w przeciągu kilku minut. Do remisu doprowadził Władimir Iljin, a zwycięstwo zapewnił im Warazdat Harojan.
Po tym zwycięstwie podopieczni Dmitrija Parfionowa zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 17 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Rubinem Kazań.
Natomiast zespół prowadzony przez Aleksandra Grigorjana z ośmioma" oczkami" na koncie plasuje się na ostatniej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie FK Ufa.