Wyjazdowy remis Rubina Kazań

Piłkarze FC Ural Jekaterynburg przed własną publicznością zremisowali z Rubinem Kazań 1:1 (0:1) w niedzielnym meczu 24. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na Centralnyj Stadion prowadzenie pierwsi objęli goście. W 34. minucie Ivelin Popov pewnym uderzeniem pokonał golkipera drużyny przeciwnej.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w drugiej połowie. W 73. minucie Eric Bicfalvi wykorzystał dośrodkowanie Othmana El Kabira i umieścił futbolówkę w siatce.

Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Eric Bicfalvi.
Podopieczni Alexandera Tarkhanova zajmują obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli, z kolei zawodnicy Kurban Berdyeva plasują się na dziewiątej pozycji.