Wymarzony powrót Cristiano Ronaldo! Portugalczyk ustrzelił dublet dla Manchesteru United [WIDEO]

Cristiano Ronaldo z przytupem wrócił na Old Trafford. Portugalczyk ustrzelił dublet w meczu z Newcastle United.
36-latek w letnim okienku został bohaterem głośnego transferu. Odszedł z Juventusu, a następnie podjął decyzję, by dołączyć Manchesteru United. Dziś Ronaldo po ponad 12 latach przerwy znów zagrał "Czerwonych Diabłów". Na Old Trafford został powitany wyjątkowy sposób.
Cristiano Ronaldo w niedawnym wywiadzie zapewniał, że nie przyjechał do Manchesteru na wakacje. Portugalczyk od pierwszych minuty robił wszystko, by przekuć swoje słowa w czyn.
Początkowo 36-latek grał nieco nerwowo. Świadczyć o tym może sytuacja z 9. minuty. Ronaldo doszedł do piłki w polu karnym, lecz uderzył fatalnie.
Ronaldo szybko udowodnił jednak, że nie przez przypadek jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Portugalczyk trafił do siatki w doliczonym czasie gry.
36-latek pokazał swój instynkt. Dopadł do piłki odbitej przez bramkarza "Srok" i z bliska dopełnił formalności.
To nie był koniec popisu Portugalczyka. Po raz drugi do siatki (przy stanie 1:1) trafił w 62. minucie. 36-latek dostał podanie od Shawam wpadł w pole karne i uderzył między nogami Woodmana.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1. TUTAJ przeczytasz więcej o przebiegu tego spotkania.
Daniel Makarewicz11 Sep 2021 · 16:50