Wysoka porażka drużyny Cezarego Wilka

Real Saragossa przegrał przed własną publicznością z Girona FC 0:3 (0:2) w niedzielnym meczu 31. kolejki hiszpańskiej Segunda Division. W barwach miejscowych zabrakło Cezarego Wilka, który jest kontuzjowany.

Kibice zgromadzeni na La Romareda na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 23. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Jaime Mata, a asystował mu Florian Lejeune. Goście zdołali podwyższyć jeszcze przed przerwą za sprawą bramki Cristiana Herrery.

W 73. minucie trzeciego gola dla przyjezdnych zdobył Dejan Lekić. 30-letni Serb pojawił się na placu gry niespełna 180 sekund wcześniej.

Warto odnotować, że gospodarze grali przez większość czasu w osłabieniu. Już w 28. minucie czerwoną kartką ukarany został Leandro Cabrera, który musiał przedwcześnie udać się do szatni.

Real Saragossa zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli Segunda Division. Drużyna Cezarego Wilka ma na swoim koncie 46 punktów, z kolei Girona FC zdobyła do tej pory dwa "oczka" mniej i znajduje się na jedenastej pozycji.