Wysoka porażka Impela Wrocław w Lidze Mistrzyń

Zorro2212, wikipedia
Siatkarki Impela Wrocław przegrały w trzech setach z Fenerbahce Grundig Stambuł w czwartej kolejce Ligi Mistrzów w siatkówce kobiet.

Zawodniczki z Polski był w stanie nawiązać rywalizację tylko w dwóch pierwszych setach. Pierwszego przegrały 23:25. Po słabym początku, nasze zawodniczki próbowały odrabiać straty i nawet doprowadziły do remisu 23:23, ale ostatnie słowo należało do rywalek z Turcji.

Druga odsłona miała niemal taki sam przebieg. Początek należał do przeciwniczek, potem Wrocławianki zaczęły grać lepiej i odrabiać straty, ale końcówka seta znowu należała do Fenerbahce. Nieco inny przebiegł miał trzeci set. To Impel zaczął dobrze, uzyskał przewagę, lecz po drugiej przerwie technicznej roztrwonił ją zupełnie i przegrał wysoko 18:25.

Impel Wrocław zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie. W czterech meczach wygrał tylko jedno spotkanie.
Źródło: sportowefakty.wp.pl