Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Wysoka porażka Polek z Węgierkami

28 sie 2015 | 21:47 0
Źródło zdjęcia: Pal2iyawit/Shutterstock
Reprezentantki Polski uległy Węgierkom 0-3 (13:25, 21:25, 18:25) w Lidze Europejskiej kobiet.

Polki w całym pojedynku zaprezentowały się bardzo słabo. Po pierwszym secie, w którym zostały rozgromione przez rywalki, w drugim podjęły chwilową walkę. Kiedy również i ten set zakończył się porażką naszych siatkarek, trzeci był już tylko formalnością. Polki oddały go niemal bez walki, szybko kończąc rywalizację.

To trzecia z rzędu porażka naszej reprezentacji. Polska zajmuje przedostatnie miejsce w grupie A Ligi Europejskiej kobiet.
Źródło: sportowefakty.pl
Dyskusja 0
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!