Wysoka wygrana Eintrachtu z Vfb Stuttgart

ninopavisic/Shutterstock
VfB Stuttgart przegrał u siebie z Eintrachtem Frankfurt 0:3 (0:2) w jedynym piątkowym meczu dziesiątej kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Mercedes-Benz-Arena prowadzenie przyjezdnym zapewnił po jedenastu minutach gry strzałem z bliska Francuz Sebastien Haller. Niespełna kwadrans przed przerwą podwyższył efektownym uderzeniem głową Chorwat Ante Rebić.
Efektowny sukces gości z Hesji przypieczętował jeszcze minutę przed końcem strzałem głową Nicolai Muller, któremu świetnie dośrodkował w pole karne Holender Jetro Willems.
Dzięki piątej wygranej w sezonie "Orły" awansowały na trzecie miejsce w tabeli. "Die Schwaben" doznali natomiast czwartej porażki z rzędu i pozostaną przynajmniej po tej kolejce na ostatniej lokacie w klasyfikacji.