Wysoka wygrana Lechii Gdańsk w sparingowym starciu z Bytovią Bytów

asinfo
Lechia Gdańsk pokonała Bytovię Bytów 7:1 (6:1) w sparingu, rozegranym w Cetniewie. Dla zespołu z PKO Ekstraklasy był to ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu.
Trener Lechii Piotr Stokowiec postawił zarówno na piłkarzy, którzy będą grać w podstawowym składzie, a także na młodych graczy.
Gdańszczanie jeszcze przed przerwą strzelili sześć goli. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Flavio Paixao, dwie bramki zdobył Sławomir Peszko, a samobójcze trafienie zaliczył Michał Rutkowski. W drugiej połowie gola strzelił Artur Sobiech.
W sobotę, 13 lipca o godz. 20.30 Lechia rozpocznie nowym sezon meczem o Superpuchar Polski z Piastem w Gliwicach.
* * * * * *

Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 7:1 (6:1)

Bramki: Paixao 5, 20, 43, Peszko 18, 22, Rutkowski 30-samobójcza, Sobiech 67 - Lech 36.
Lechia: Kuciak (Alomerović) - Chrzanowski (59. Mladenović), Dymerski (73. Maloca), Augustyn, Kobryń (73. Fila) - Gajos (40. Żukowski), Sopoćko (73. Kubicki), Makowski (73. Petk) - Haraslin (59. Wolski), Paixao (59. Sobiech), Peszko (59. Maulana Vikri).
(za:lechia.pl).
Mateusz Jagniaciak06 Jul 2019 · 18:26