Wysoka wygrana Legii Warszawa w sparingu

asinfo
Legia Warszawa pokonała w meczu sparingowym Clube Olimpico do Montijo 4:1. Mistrzowie Polski przebywają na zgrupowaniu w Portugalii.
Trener Ricardo Sa Pinto w meczu kontrolnym z ekipą z trzeciej ligi portugalskiej sprawdził 23 zawodników. Może być zadowolony z postawy swoich zawodników, którzy odnieśli wysoką wygraną.
Przed przerwą "Wojskowi" strzelili dwa gole, a na listę strzelców wpisali się Kasper Hamalainen i William Remy. Kolejne dwie bramki legioniści zdobyli w końcówce spotkania za sprawą Salvadora Agry i Carlitosa.
* * * * * *

Legia Warszawa - Clube Olimpico do Montijo 4:1 (2:0)

Bramki: Hamalainen 35, Remy 45, Agra 81, Carlitos 89 - Edino 88.
I połowa: Majecki - Kucharczyk, Remy, Pazdan, Rocha - Astiz, Martins - Vesović, Hamalainen, Nagy - Kulenović.
II połowa: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Antolić - Agra, Szymański, Karbownik (75' Praszelik) - Carlitos.
Jakub Kreśliński15 Jan 2019 · 16:58