Wysoka wygrana Manchesteru City z West Hamem United

charnsitr / shutterstock.com
Manchester City pokonał West Ham United 4:1 (2:1) w meczu półfinałowym Premier League Asia Trophy. Mistrzowie Anglii zagrają w finale towarzyskiego turnieju, rozgrywanego w Chinach.
Piłkarze West Ham United prowadzili od 26. minuty, kiedy Mark Noble wykorzystał rzut karny.
Zespół "The Citizens" jeszcze przed przerwą objął prowadzenie. W 35. minucie David Silva wykorzystał sytuację sam na sam. Chwilę później Lukas Nmecha trafił z jedenastu metrów na 2:1 dla mistrzów Anglii.
Po przerwie dwa gole dla Manchesteru City strzelił Raheem Sterling. 24-letni napastnik w obu akcjach wygrał pojedynki jeden na jeden z Roberto Jimenezem.
W zespole "Młotów" zabrakło Łukasza Fabiańskiego.
Manchester City awansował do finału Premier League Asia Trophy, gdzie zagra z Wolverhampton Wanderers. Natomiast West Ham United zmierzy się w spotkaniu o 3. miejsce z Newcastle United.