Wysokie zwycięstwo Arsenalu w Pucharze Anglii

arsenal.com
Arsenal FC pokonał na wyjeździe Blackpool FC 3:0 (2:0) w sobotnim meczu 1/32 finału Pucharu Anglii i awansował do kolejnej rundy.
W pierwszej połowie na Bloomfield Road dwa gole dla "Kanonierów" zdobył Joseph Willock. Angielski napastnik po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 11. minucie spotkania, a kolejne trafienie dołożył w 37. minucie.
Zwycięstwo londyńczyków w 82. minucie przypieczętował Alex Iwobi.
Do 1/16 finału awansowali także zawodnicy Bristol City, którzy pokonali przed własną publicznością Huddersfield Town 1:0, Crystal Palace dzięki zwycięstwie z Grimsby oraz Portsmouth FC, które w doliczonym czasie gry pokonało Norwich City.
Mecze, które zakończyły się remisem zostaną powtórzone na boisku drużyny, która w pierwszym spotkaniu grała na wyjeździe.
Kamil Kaczmarek05 Jan 2019 · 20:30