Wysokie zwycięstwo CSKA Moskwa na wyjeździe, grali Michał Kucharczyk i Rafał Augustyniak

Urał Jekaterynburg przegrał u siebie z CSKA Moskwa 0:3 w niedzielnym meczu 11. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Rafał Augustyniak wystąpił w podstawowym składzie, natomiast Michał Kucharczyk wszedł na murawę w 67. minucie.
Goście objęli prowadzenie w 16. minucie po strzale Hordura Magnussona. Po przerwie wynik podwyższył Arnor Sigurdsson. W 66. minucie ustalił Jaka Biloj. Potem rzutu karnego dla gości nie wykorzystał jeszcze Fiodor Czałow.
Po tej porażce podopieczni Dmitro Parafjonowa zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 14 punktami w następnej kolejce zagrają u siebie z Zenitem Sankt Peteresburg.
Natomiast zespół ze stolicy jest liderem z 25 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie FK Rostów.