Świetna forma Legii Warszawa. Tym razem wysoko pokonali uczestnika Ligi Mistrzów! [WIDEO]

asinfo
Legia Warszawa rozbiła czeską Viktorię Pilzno 3:0 (1:0) w piątkowym sparingu podczas austriackiego zgrupowania.
Gole dla wicemistrzów Polski strzelili Dominik Nagy, Salvador Agra oraz Jarosław Niezgoda.
Wyjątkowej urody była bramka portugalskiego skrzydłowego, który trafił w samo okienko bezpośrednio z rzutu wolnego.
Stołeczny zespół sezon 2019/20 rozgrywek PKO BP Ekstraklasy rozpocznie 21 lipca od konfrontacji przed własną publicznością z Pogonią Szczecin.
* * * * * *

Legia Warszawa - Viktoria Pilzno 3:0 (1:0)

Bramki: Nagy 36, Agra 64, Niezgoda 74.
Legia (I połowa): Majecki - Vesović, Jodłowiec, Astiz, Jędrzejczyk - Gwilia, Martins - Nagy, Carlitos, Kwietniewski (25 Kostorz) - Sanogo.
Legia (II połowa): Cierzniak - Lewczuk, Remy, Kopczyński, Stolarski - Cafu, Antolić - Agra, Praszelik, Rosołek (72 Kostorz) - Niezgoda.
Jakub Kreśliński28 Jun 2019 · 19:27