Wysokie zwycięstwo Los Angeles FC

Los Angeles FC
Los Angeles FC wygrali dziewiąty mecz w tym sezonie. W niedzielę pewnie pokonali u siebie Seattle Sounders 4:1, a dwa gole strzelił Carlos Vela.
Gospodarze już w pierwszej połowie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Wynik otworzył właśnie meksykański napastnik. Tuż przed przerwą trafił natomiast Eduard Atuesta. Na starcie drugiej odsłony bramkę zdobyli przyjezdni za sprawą Harry'ego Shippa. W 55. minucie na 3:1 trafił Vela, a kilka chwil później rezultat ustalił Christian Ramirez.
Drużyna z Kalifornii jest liderem Konferencji Zachodniej z 22 punktami na koncie po dziewięciu rozegranych meczach. W następnym spotkaniu ponownie zmierzy się z Sounders, ale tym razem w Seattle. Ekipa ze stanu Waszyngton zgromadziła do tej pory 16 "oczek" w siedmiu spotkaniach. Sounders plasuje się na trzeciej pozycji.
Jakub Kreśliński22 Apr 2019 · 09:12