Wysokie zwycięstwo Manchesteru City. Drużyna Guardioli wiceliderem Premier League [WIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Manchester City zbliża się do czoła Premier League. Drużyna Pepa Guardioli rozbiła Crystal Palace 4:0.
Gospodarze objęli prowadzenie w 26. minucie, gdy piłkę głową do bramki wbił John Stones. Anglik był zresztą bohaterem Manchesteru city. Na listę strzelców wpisał się jeszcze raz - w 68. minucie strzelił gola w zamieszaniu po rzucie rożnym.
Drużyna Guardioli prowadziła wtedy już 3:0. Wcześniej kapitalnym uderzeniem popisał się bowiem Gundogan. Niemiec technicznie przymierzył zza pola karnego.
Wynik w końcówce ustalił Raheem Sterling. Była to niemal kopia uderzenia Gundogana. Różnica polegała na tym, że Anglik uderzył z rzutu wolnego.
Manchester City dzięki zwycięstwu wskoczył na drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Manchesteru United traci dwa punkty. Ma jednak małą przewagę nad rywalem zza miedzy - rozegrał dotąd o jeden mecz mniej.
Marcin Karbowski17 Jan 2021 · 22:17