Wysokie zwycięstwo Podbeskidzia z Olimpią Grudziądz

Lukasb1992, wikipedia
Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało u siebie Olimpię Grudziądz 3:0 w zaległym meczu 7. kolejki Nice 1. Ligi.
Początkowo spotkanie miało zostać rozegrane 2 września, ale przełożono je z powodu powołań zawodników obu drużyn do reprezentacji narodowych. „Górale”, którzy słabo rozpoczęli sezon, objęli prowadzenie w 32. minucie po strzale Pawła Tomczyka. W drugiej połowie drugiego gola strzelił Łukasz Sierpina. Wynik w końcówce ustalił Valerijs Sabala.
Podopieczni Adama Noconia po tej wygranej zajmują 15. miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagrają u siebie z Pogonią Siedlce.
Natomiast zespół prowadzony przez Jacka Paszulewicza mają na swoim koncie 13 „oczek” i plasują się na siódmej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe GKS Tychy.