Wysokie zwycięstwo Real Salt Lake. Tim Howard wyrzucony z boiska

lev radin / shutterstock.com
Real Salt Lake pokonał u siebie Colorado Rapids 3:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w samej końcówce.
Od 20. minuty przyjezdni musieli radzić sobie w osłabieniu. Czerwoną kartkę w ich szeregach otrzymał bramkarz Tim Howard.
Mimo gry w przewadze, gospodarze nie potrafili objąć prowadzenia. Udało im się to dopiero w 82. minucie, kiedy rzut karny na gola zamienił Joao Plata. W 89. minucie na 2:0 trafił Damir Kreilach. W doliczonym czasie gry zwycięstwo miejscowych przypieczętował Albert Rusnak.
Po tym zwycięstwie podopieczni Mike'a Petke zajmują piąte miejsce w Konferencji Zachodniej z 10 punktami na koncie. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Vancouver Whitecaps.
Natomiast zespół prowadzony przez Anthony'ego Hudsona plasuje się na ósmej pozycji z ośmioma „oczkami” Jego kolejnym rywalem będzie Orlando City.