Wysokie zwycięstwo River Plate w meczu o trzecie miejsce Klubowych Mistrzostw Świata

Diego O. Galeano / Shutterstock
River Plate zajął trzecie miejsce w Klubowych Mistrzostw Świata FIFA rozgrywanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Argentyńska drużyna pokonała w sobotę japoński zespół Kashima Antlers 4:0.
Drużyna z Buenos Aires otworzyła wynik w 24 minucie. Prowadzenie dał jej Bruno Zuculini. Na kolejne gole trzeba było poczekać do ostatnich kilkunastu minut spotkania. Drugą bramkę dla River Plate zdobył Gonzalo Martinez.
W samej końcówce podopieczni Marcelo Gallardo przypieczętowali swoje zwycięstwo jeszcze dwoma trafieniami. Najpierw rzut karny wykorzystał Santos Borre, a w doliczonym czasie gry rezultat ustali Martinez, który skompletował dublet.