Wysokie zwycięstwo Widzewa Łódź! Trzy gole beniaminka [WIDEO]

Łukasz Sobala/PressFocus
Wysokie zwycięstwo Widzewa Łódź ze Stalą Mielec. Beniaminek Ekstraklasy wygrał na wyjeździe aż 3:0.
Widzew mógł objąć prowadzenie już w pierwszej połowie. Stal szczęśliwie uniknęła samobójczego gola - po zagraniu Piotra Wlazło piłka trafiła w słupek.
Goście dopięli swego już po przerwie. Jordi Sanchez wpadł w pole karne i strzałem lewą nogą zaskoczył Bartosza Mrozka.
Widzew dobił rywali w końcówce. Strzelił im jeszcze dwa gole. Przy obu udział miał Dominik Kun.
W 82. minucie 29-latek dopadł do piłki odbitej po strzale Pawła Zielińskiego. Nie zmarnował sytuacji - wygrał pojedynek z Mrozkiem.
Pięć minut później Kun zaliczył asystę. Po szybkiej akcji wyłożył piłkę Jakubowi Sypkowi, który nie miał problemu z trafieniem do siatki.
Widzew dzięki zwycięstwu odskoczył w tabeli Stali. Ma na koncie szesnaście punktów. Stal - o trzy mniej.
Marcin Karbowski17 Sep 2022 · 14:26