Zacięta walka o mistrzostwo Polski! Legia Warszawa pokonana przez Piasta Gliwice [WIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Legia Warszawa przegrała z Piastem Gliwice 0:1 w meczu grupy mistrzowskiej Ekstraklasy.
TUTAJ można przeczytać relację z tego spotkania.
Goście objęli prowadzenie w 13. minucie. Po dośrodkowaniu Konczkowskiego Gerard Badia uderzył z woleja i w kapitalny sposób pokonał Radosława Cierzniaka.
Pierwsza poważna odpowiedź ze strony Legii miała miejsce kilka minut przed przerwą. Michał Kucharczyk uderzył jednak w słupek.
Kwadrans po przerwie goście mogli podwyższyć prowadzenie. Bliski tego był Tom Hateley, ale Radosław Cierzniak zdołał sparować piłkę po jego strzale na poprzeczkę.
Kilka minut później widzieliśmy kolejną okazję gości. Joel Valencia zakręcił w polu karnym Legii i oddał strzał, lecz piłka zatrzymała się na słupku bramki gospodarzy.
Choć Legia także stwarzała sobie szanse do strzelenia gola, nie zdołała tego zrobić. Tym samym przegrała 0:1.
To oznacza, że Piast zbliżył się do niej na jeden punkt w tabeli, a warto jeszcze dodać, że aktualnie trzecia w tabeli Lechia może zrównać się z Legią dorobkiem punktowym, jeśli pokona jutro Cracovię.