Zagłębie Lubin bezlitosne dla rezerw Śląska Wrocław. Trzy gole klubu z Ekstraklasy

Pressfocus
Nie było sensacji w ostatnim wtorkowym meczu I rundy Pucharu Polski. Rezerwy Śląska Wrocław przegrały z Zagłębiem Lubin 0:3.
Mecz rozstrzygnął się w końcówce pierwszej połowy. Goście w krótkim czasie strzelili wtedy dwa gole - do bramki trafili Patryk Szysz i Tomas Zajic. W drugiej połowie wynik ustalił Karol Podliński
Gospodarze walczyli dzielnie, ale jedynie do straty goli. Później nie byli w stanie niczego zdziałać. Przewaga przedstawiciela Ekstraklasy była zbyt duża.
Warto zauważyć, że w barwach drugoligowca grali zawodnicy z małym doświadczeniem i dwóch ligowych weteranów: Piotr Celeban oraz Mariusz Pawelec. Ten drugi opuścił boisko w 40. minuty z powodu kontuzji. Chwilę później padły dwa gole dla Zagłębia.
Marcin Karbowski21 Sep 2021 · 22:26