Zagłębie Lubin przegrało sparing w Turcji

Dziurek/Shutterstock
W rozegranym w Belek sparingu Zagłębie Lubin przegrało z czeską Sigmą Ołomuniec 1:2. "Miedziowi" przebywają w Turcji na zgrupowaniu.
Bramkę dla polskiego zespołu strzelił Łukasz Poręba w 82. minucie. Wychowanek Zagłębia dobił skutecznie strzał Damjana Bohara.
Wcześniej prowadzenie Sigmie zapewnił Martin Nespor, który w przeszłości był graczem "Miedziowych". Napastnik wykończył akcję całego zespołu. Czeska drużyna zwycięstwo zapewniła sobie w 89. minucie za sprawą Milana Lalkovicia.
Sigma mogła wygrać wyżej, ale tuż przed upływem godziny gry rzutu karnego nie wykorzystał Vaclav Pilar. Jego uderzenie obronił debiutujący w bramce Zagłębia 16- letni Kacper Bieszczad.