Zagłębie Sosnowiec uległo Wiśle Kraków w meczu sparingowym

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Zagłębie Sosnowiec przegrało u siebie z Wisłą Kraków 1:3 (1:1) w piątkowym sparingu rozegranym na obiekcie beniaminka LOTTO Ekstraklasy.
Na Stadionie Ludowym prowadzenie przyjezdnym zapewnił po czterech minutach gry z rzutu karnego Chorwat Marko Kolar. Niespełna kwadrans przed przerwą wyrównał Angolczyk Alexandre Cristovao.
Po zmianie stron losy konfrontacji rozstrzygnął na korzyść "Białej Gwiazdy" Słoweniec Matej Palcić, który dwukrotnie celnie przymierzył do siatki gospodarzy.
Trzynastokrotni mistrzowie Polski zajmują aktualnie czwarte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Czterokrotni zdobywcy Pucharu Polski są na dnie tej klasyfikacji.