Zagłębie Sosnowiec zwyciężyło z sparingu z SC Znojmo FK

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Przebywający na zgrupowaniu w Chorwacji piłkarze Zagłębia Sosnowiec wygrali w meczu sparingowym z 1. SC Znojmo FK 4:2. Spotkanie zostało rozegrano w ramach turnieju Arena Cup.
Skutecznością błysnął Giorgi Gabedawa, który strzelił trzy gole dla beniaminka LOTTO Ekstraklasy. Jedną z bramek zdobył po skutecznie wykonanym rzucie karnym, Gruzin w zimowej przerwie dołączył do Zagłębia.
Czwartego gola dla klubu z Sosnowca strzelił Olaf Nowak, który również trafił do zespołu w trwającym oknie transferowym.
Zagłębie po wygranej z czeską drużyną zajęło trzecią pozycję w turnieju towarzyskim Arena Cup.
* * * * * *

Zagłębie Sosnowiec - SC Znojmo FK 4:2 (3:1)

Bramki: Gabedawa 26, 33, 44- karny, Nowak 82 - Marcius 45, Teply 68.
Zagłębie Sosnowiec - I połowa: Kudła - Mygas, Cichocki, Toth, Udoviczić - Gressak, Możdżeń - Ryndak, Pawłowski, Iwaniszwili - Gabedawa.
Zagłębie Sosnowiec - II połowa: Hrosso - Nawotka, Cichocki, Tóth, Mráz - Gressak, Milewski - Iwaniszwili, Możdżeń, Pawłowski - Nowak.