Nadchodzące

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle mistrzem Polski

Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Źródło zdjęcia: PLS/Piotr Sumara

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała 3:1 (25:22, 19:25, 32:30, 25:19) z ONICO Warszawa i została mistrzem Polski.

Pierwszy set rozstrzygnął się w samej końcówce. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali Kędzierzynianie i wyszli na prowadzenie w meczu.

Druga partia powędrowała na konto ONICO. Siatkarze z Warszawy wygrali ją pewnie 25:19.

W trzeciej odsłonie walka była bardzo nerwowa. Podobnie jednak jak w pierwszym secie chłodną głowę mieli siatkarze ZAKSY.

Czwarty set to ostateczny tryumf ZAKSY, której siatkarze zostali mistrzami Polski. Ogółem rywalizację w finale wygrali oni 3:0.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa 3:1 (25:22, 19:25, 32:30, 25:19)

Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

2
5 maj 2019 | 00:36
+3
Zaksa Onico Skra Jastrzebski Resovia jest troche dobrych drużyn w Polsce na miare LM
4 maj 2019 | 23:28
+9
Jedna z najlepszych lig siatkarskich świata, walka o tytuł mistrzowski w kraju mistrzów świata - i pies z kulawą nogą nie interesuje się rozstrzygnięciem. Szkoda, ciągle marnuje się wielki potencjał.