Zespoły Vancouver Whitecaps i Houston Dynamo podzieliły się punktami

lev radin/Shutterstock
Vancouver Whitecaps zremisowało przed własną publicznością z Houston Dynamo 2:2 (1:1) w meczu 11. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęlli goście. W 35. minucie Tomas Martinez wykorzystał dośrodkowanie Albertha Elisa i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Gospodarze doprowadzili do wyrównania niespełna dziesięć minut później za sprawą trafienia Jose Manuela Aja.
W drugiej części starcie prowadzenie znów objęli goście, jednak stało się to dopiero w 90. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Mauro Manotas. Drużyna Vancouver Whitecaps już w doliczonym czasie gry znów doprowadziła do remisu. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Kendall Jamaal Waston. Przy trafieniu napastnika z Kostaryki asystował Kei Kamara.
Podopieczni Carla Robinsona zajmują obecnie trzecie miejsc w tabeli Konferencji Zachodniej, z kolei zespół Wilmera Cabrera plasuje się na szóstej pozycji.