Zeszłoroczny finalista za burtą Pucharu Niemiec. RB Lipsk nie zagra w ćwierćfinale

Vitalii Vitleo/shutterstock
Eintracht Frankfurt pokonał przed własną publicznością RB Lipsk 3:1 (1:0) w drugim wtorkowym meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Niemiec.
Na Commerzbank-Arena prowadzenie "Orłom" do przerwy zapewnił Andre Silva. Portugalczyk wykorzystał podyktowany rzut karny. Sześć minut po zmianie stron podwyższył w sytuacji sam na sam Serb Filip Kostić.
Siedemnaście minut później kontaktowe trafienie uzyskał precyzyjnym uderzeniem przy słupku sprzed linii pola karnego Hiszpan Daniel Olmo, któremu dokładnie podawał rodak Angelino. Na więcej jednak ekipę z Dolnej Saksonii nie było już stać.
Wicelidera Bundesligi pogrążył jeszcze w doliczonym czasie gry Kostić. Serb tym razem efektownie przymierzył z narożnika pola karnego i piłka wpadła do siatki tuż przy dalszym słupku.
Maciej Pietrasik04 Feb 2020 · 20:39