Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Zidane szuka sposobu na PSG. Bale tylko na ławce rezerwowych?

14 lut 2018 | 12:47 14
Źródło zdjęcia: EFECREATA.COM/Shutterstock

Gareth Bale rozpocznie dzisiejszy mecz z PSG na ławce rezerwowych - twierdzi hiszpańskie radio COPE.

Bale pod koniec ubiegłego roku wrócił do gry po kontuzji łydki. Spisuje się dobrze - w siedmiu meczach ligowych strzelił cztery gole i zaliczył jedną asystę. W żadnym z nich nie zaliczył jednak pełnych 90 minut.

Dziennikarze "COPE" twierdzą, że Zidane ma wątpliwości, czy Walijczyk jest w stanie fizycznie podołać trudom gry przeciwko PSG. Francuz ma się skłaniać, by posadzić go na ławce rezerwowych i wprowdzić na boisko w drugiej połowie.

Gdyby Bale rzeczywiście rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, w pierwszym składzie zastąpiłby go Isco, Marco Asensio albo Lucas Vazquez. W takim układzie Real zagrałby dwójką napastników - tworzyliby ją Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.

Pierwszy gwizdek w meczu Real - PSG o 20:45. Godzinę wcześniej rozpocznie się nasza relacja tekstowa z obu dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów.

Źródło: Cope
Dyskusja 14
14 lut 2018 | 18:30
+5
Bale na ławce to najlepsza 9 tka w ataku ?
14 lut 2018 | 15:15
+3
Mam nadzieje ,że Real rozjedzie to całe PSG !
14 lut 2018 | 15:04
+4
BALE NA ŁAWCE TO DOBRY SPOSÓB ALE NA WPIERDOL.
14 lut 2018 | 14:52
Bale powinien zagrac od pierwszych minut . Jest głodny gry a z nami w sq real w tym sezonie spisuje najlepiej .
0
Bale powinien zagrac od pierwszych minut . Jest głodny gry a z nim w sq real w tym sezonie spisuje najlepiej .
14 lut 2018 | 14:38
+10
Bale na ławkę, sklonować Benzemę i po mistrza.
14 lut 2018 | 14:25
-1
Mecz zweryfikuje , i się okaże. Czy będą mierzyć siły na zamiary .
14 lut 2018 | 14:01
+11
Benzema powinien odpocząć, bo ile można mu dawać szans? Wg mnie Ronaldo powinien zagrać na szpicy, a na bokach dać Isco i Asensio. Ale Asensio grał przeciwko Sociedad więc pewnie dzisiaj zasiądzie na ławie.
14 lut 2018 | 14:43
+5
Też uważam, że Ronaldo powinien zagrać na wykończeniu. Może wiek odbiera szybkość i reakcje, ale instynktu nigdy. Tak samo jak nic go nie zaszczepi w gościa, który posiada go zbyt mało czyli Benzeme. Obawiam się, że francuz i tak zagra, jako rozpraszacz obrońców. I możliwe, że właśnie kosztem Bale'a.
14 lut 2018 | 14:58
+3
No Benzema pewnie zagra. Może los sprawi psikusa i to właśnie Benzema strzeli bramkę-dwie :) Co do Ronaldo zgadzam się w 100%, ma już 33 lata i wg mnie powinien właśnie pójść na szpicę. Tak samo bym zaczął robić za jakiś rok-dwa na przykład z Piszczkiem- z prawej obrony na stopera.
-9
Zidane już sam nie wie co ma robić. Chłop się gubi. Z resztą, kogo nie wystawi, to i tak będzie ciężko wygrać z PSG