Zidane szuka sposobu na PSG. Bale tylko na ławce rezerwowych?

EFECREATA.COM/Shutterstock
Gareth Bale rozpocznie dzisiejszy mecz z PSG na ławce rezerwowych - twierdzi hiszpańskie radio COPE.
Bale pod koniec ubiegłego roku wrócił do gry po kontuzji łydki. Spisuje się dobrze - w siedmiu meczach ligowych strzelił cztery gole i zaliczył jedną asystę. W żadnym z nich nie zaliczył jednak pełnych 90 minut.
Dziennikarze "COPE" twierdzą, że Zidane ma wątpliwości, czy Walijczyk jest w stanie fizycznie podołać trudom gry przeciwko PSG. Francuz ma się skłaniać, by posadzić go na ławce rezerwowych i wprowdzić na boisko w drugiej połowie.
Gdyby Bale rzeczywiście rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, w pierwszym składzie zastąpiłby go Isco, Marco Asensio albo Lucas Vazquez. W takim układzie Real zagrałby dwójką napastników - tworzyliby ją Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.
Pierwszy gwizdek w meczu Real - PSG o 20:45. Godzinę wcześniej rozpocznie się nasza relacja tekstowa z obu dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów.