Zidane tłumaczy się po kolejnej porażce. "Czasami nie da się zrozumieć futbolu"

Maxisport / Shutterstock.com
Real Madryt zaliczył kolejną wpadkę w ligowych rozgrywkach. "Królewscy" przegrali z Espanyolem 0:1, a po meczu Zinedine Zidane musiał tłumaczyć się z postawy swoich podopiecznych.
Brakowało nam wszystkiego. Dobrze zaczęliśmy spotkanie, mieliśmy szanse, ale nie strzeliliśmy gola. Po przerwie nie mogliśmy odnaleźć naszego rytmu – powiedział Francuz podczas pomeczowej konferencji prasowej.
Nie zasłużyliśmy na porażkę. Espanyol miał niewiele okazji. Czasami nie da się zrozumieć futbolu. Musimy zaakceptować złe momenty. Po pięciu spotkaniach z dobrą grą i korzystnym wynikiem przyszedł dzień, gdy nie daliśmy rady - dodał.
- Gdybyśmy strzelili bramkę w pierwszej połowie, mecz wyglądałby zupełnie inaczej - podkreślił Zidane.
Staraliśmy się wygrać, ale nam się to nie udało. To boli tym bardziej, że bramkę straciliśmy w ostatniej minucie - zakończył.