Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Zieliński strzela Fiorentinie, grał Błaszczykowski [VIDEO]

10 kwi 2016 | 14:37 11
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Empoli pokonało na własnym stadionie Fiorentinę 2:0 w meczu 32. kolejki ligi włoskiej. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Piotr Zieliński.

Pierwszy gol dla Empoli padł cztery minuty przed przerwą. Mario Pucciarelli opanował piłkę przed polem karnym rywali, minął zwodem Gonzalo Rodrigueza i mocnym strzałem zaskoczył Cipriana Tatarusanu.

Wynik na 2:0 ustalił w 89. minucie gry Zieliński. Polak strzałem z obrębu pola karnego dobił uderzenie Pucciarelliego. Było to jego czwarte trafienie w tym sezonie.

Zieliński rozegrał w drużynie "Azzurich" całe spotkanie. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się natomiast Łukasz Skorupski (ma uraz). Od 82. minuty gry w zespole gości występował Jakub Błaszczykowski.

Dla drużyny prowadzonej przez Marco Giampaolo było to pierwsze zwycięstwo od 10 stycznia. Zespół "Violi" nie potrafił odnieść wygranej w siódmym meczu z rzędu.

Po zwycięstwie Empoli zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z przewagą jedenastu punktów nad strefą spadkową. Fiorentina jest na piątej pozycji w lidze.

0
A potem podbiegł do niego z ławki kolega murzyn i ściągnął mu koszulkę. Zieliński dostał żółtą kartkę i będzie pauzował. Czemu nie ma o tym wzmianki?
11 kwi 2016 | 06:37
+3
Piotrek tak ma być na Euro . Brawo Piotrek !
10 kwi 2016 | 20:51
+2
brawo Piotruś!!!!!!!!
10 kwi 2016 | 20:22
+2
Brawo Zieliński! W lecie będę się o ciebie biły najlepsze europejskie kluby.
10 kwi 2016 | 19:41
+1
Początek raczej średni w jego wykonaniu, dwa niedokładne przerzuty, ale z minuty na minute wyglądał co raz lepiej. Solidnie w defensywie, zabezpieczał swój sektor i bardzo dobrze podłączał sie w ofensywie. Wystep na plus, okraszony zdobyciem gola.
10 kwi 2016 | 18:52
+1
Podpowiedź dla autorów meczyków: wczoraj Tuszyński zapewnił Rizesporowi remis z Galatasaray, strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie gry. Nie wiedzę u Was newsa na ten temat. Pozdr.
10 kwi 2016 | 15:20