Zieliński strzela dla Napoli! Remis w meczu z Bournemouth [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Drużyna SSC Napoli zremisowała z AFC Bournemouth w meczu towarzyskim. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a jedną z z bramek strzelił Piotr Zieliński.
Do przerwy na prowadzeniu była włoska drużyna. W 30. minucie trafił Mertens. W tej części gry zawodnicy z Neapolu osiągnęli dość dużą przewagę, jednak nie potrafili powiększyć prowadzenia.
Druga połowa zaczęła się dosyć niespodziewanie. Bramkę wyrównującą dla Bournemouth strzelił Afobe, zaś w 76. minucie Francis dał prowadzenie angielskiej ekipie. Remis dla Napoli uratował Piotr Zieliński. Reprezentant Polski wykorzystał zamieszanie w polu karnym i pewnym strzałem przy słupku ustalił wynik spotkania.

W spotkaniu zagrał drugi z Polaków występujący w Neapolu, Arkadiusz Milik.
Napoli obecnie przygotowuje się do spotkań w eliminacjach Ligi Mistrzów. Włosi podejmą francuską Niceę. Pierwszym mecz zostanie rozegrany 16 sierpnia.
AFC Bournemouth - SSC Napoli 2:2 (0:1)

Bramki dla AFC Bournemouth: Benik Afobe 52, Simon Francis 76

Bramki dla SSC Napoli: Dries Mertens 30', Piotr Zieliński 84'
Napoli: Reina (71' Rafael), Hysaj, Albiol (82' Maksimovic), Koulibaly (71' Chiriches), Ghoulam (82' Mario Rui), Allan (61' Rog), Jorginho (82' Diawara), Hamsik (71' Zielinski), Callejon (77' Giaccherini), Insigne (88' Pavoletti), Mertens (71' Milik).
Bournemouth: Begovic (46' Boruc), Francis, Steve Cook, Mings, Daniels, Ibe, Gosling, Lewis Cook, Gradel, King, Afobe (71' Mahonery).