Zieliński znów strzela! Napoli rozklepało obronę rywala [VIDEO]

Shutterstock
Piotr Zieliński zanotował kolejne trafienie w Serie A. Polak zdobył bramkę w wygranym 3:0 meczu Napoli - Bologna.
Zieliński rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w 62. minucie przy stanie 0:0. Gdy Polak wszedł na murawę, piłkarze Napoli zaczęli strzelać bramki.
Najpierw na listę strzelców wpisał się Callejon. Hiszpan wykorzystał kapitalne dośrodkowanie w pole karne Lorenzo Insigne i strzałem głową w krótki róg zaskoczył golkipera gospodarzy Była to 66. minuta spotkania.
Następnie w 83. minucie bramkarza ekipy z Bolognii pokonał Mertens. Zieliński ustalił wynik spotkania w 88. minucie spotkania. Polak wykończył koronkową akcję kolegów z drużyny.

Ekipa z Napoli po trzech kolejkach Serie A ma komplet punktów. Zieliński w tym sezonie ma już dwa trafienia na swoim koncie.
Dzięki trzeciej wygranej z rzędu zespół z Kampanii awansował na pozycję wicelidera tabeli. Podopieczni Roberto Donadoniego doznali pierwszej porażki i spadli na dziewiąte miejsce w klasyfikacji.