Zjawiskowa bramka Interu w meczu towarzyskim. Tak grają mistrzowie Włoch [WIDEO]

W ostatnim sparingu przed startem sezonu ligowego Inter zagrał z Dynamem Kijów. Mediolańczycy wygrali 3:0.
Prawdziwą ozdobą spotkania był gol Nicolo Barelli. Włoch w 13. minucie otworzył wynik meczu.
Środkowy pomocnik sfinalizował kombinacyjną akcję mistrzów Włoch. Gracze "Nerazzurrich" pozwolili sobie na trzy efektowne zagrania piętą.
Pierwszy mecz w barwach Interu rozegrał wczoraj Edin Dżeko. Środkowy napastnik spróbuje zastąpić na Giuseppe Meazza sprzedanego do Chelsea Romelu Lukaku.
Bośniak w 34. minucie wczorajszego sparingu podwyższył prowadzenie podopiecznych Simone Inzaghiego. Wynik ustalił Stefano Sensi.
W najbliższą sobotę Inter rozegra mecz w pierwszej kolejce nowego sezonu Serie A. Rywalem ekipy ze stolicy Lombardii będzie Genoa.
Adam Kłos15 Aug 2021 · 08:45
Źródło: Twitter