Zła passa Messiego przeciwko Realowi. Pięć meczów z rzędu bez gola!

CosminIftode / Shutterstock.com
Choć trudno w to uwierzyć, to Leo Messi notuje fatalną passę w meczach z Realem Madryt. Argentyńczyk nie strzelił gola wielkiemu rywalowi już od 400 minut!

Ostatni raz gwiazdor Barcelony trafił do siatki Realu w marcu 2014 roku. Strzelił wówczas trzy gole, a jego drużyna wygrała na stadionie "Królewskich" 4:3. W kolejnych pięciu spotkaniach obu zespołów Messi nie zdobył ani jednej bramki. Łącznie jego strzelecka posucha w El Clasico trwa już od 400 minut. W tym czasie bramkarzy Realu pokonywali Marc Bartra, Neymar, Jeremy Mathieu, Luis Suarez, Neymar, Andres Iniesta i Gerard Pique.

Mimo gorszej passy Messi wciąż pozostaje najlepszym strzelcem w historii meczów Barcelony z Realem. Strzelił w nich już 21 goli.