Zlatan Ibrahimović goni najskuteczniejszego strzelca MLS. Kolejne bramki Szweda [WIDEO]

betto rodrigues / Shutterstock.com
Los Angeles Galaxy pokonali u siebie Toronto FC 2:0 w najciekawiej zapowiadającym się czwartkowym spotkaniu Major League Soccer.
Na Dignity Health Sports Park w Carson obie bramki dla gospodarzy zdobył w ostatnim kwadransie meczu Zlatan Ibrahimović.
Doświadczony napastnik najpierw w 75 minucie pokonał bramkarza rywali po uderzeniu głową. Czternaście minut później wykorzystał sytuację sam na sam.
Szwed ma na swoim koncie już trzynaście trafień w tym sezonie. Skuteczniejszy jest tylko Carlos Vela z Los Angeles FC. Meksykanin zdobył dotychczas siedemnaście goli.
Zespół z Kalifornii po jedenastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach umocnił się na drugim miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej. Ekipa z Kanady doznała ósmej porażki w sezonie i pozostała na siódmej lokacie w klasyfikacji Konferencji Wschodniej.