Zlatan Ibrahimović poprowadził LA Galaxy do kolejnego zwycięstwa. Piękna asysta, a potem gol [WIDEO]

betto rodrigues / Shutterstock.com
Piłkarze Los Angeles Galaxy pokonali na wyjeździe Vancouver Whitecaps 2:0 (0:0) w sobotnim meczu 5. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Na BC Place przyjezdni objęli prowadzenie w 63. minucie. Wówczas Daniel Steres wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Zlatana Ibrahimovica i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Niespełna dziesięć minut później Szwed sam wpisał się na listę strzelców, a przy jego trafieniu asystował Rolf Feltscher.
Gospodarze w 2. minucie spotkania mogli objąć prowadzenie, ale Ali Adnan nie wykorzystał rzutu karnego.
Podopieczni Marca Dos Santosa mają na koncie tylko jeden punkt i zajmują 10. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Zespół prowadzony przez Guillermo Schelotto z dorobkiem 13 "oczek" plasuje się na drugiej pozycji.
Jakub Kreśliński06 Apr 2019 · 09:09