Zlatan Ibrahimovic zapewnił zwycięstwo LA Galaxy [WIDEO]

betto rodrigues / shutterstock.com
Los Angeles Galaxy pokonali przed własną publicznością Real Salt Lake City 2:1 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu rozgrywek Major League Soccer.
Na StubHub Center w Carson prowadzenie gospodarzom zapewnił po szesnastu minutach gry Meksykanin Carlos Antuna, finalizując składną akcję w polu karnym rywali. Dziewiętnaście minut po zmianie stron wyrównał z bliska Donald Toia.
Losy konfrontacji rozstrzygnął dwanaście minut przed końcem Zlatan Ibrahimovic. Szwed strzałem z pierwszej piłki w długi róg zdobył swojego ósmego gola w sezonie.
Zespół z Kalifornii po siódmym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach jest wiceliderem tabeli Konferencji Zachodniej. Ekipa z Utah doznała natomiast piątej porażki w sezonie i zajmuje siódmą lokatę w tej klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek29 Apr 2019 · 09:03