Znów to zrobili! Sevilla nie tylko odrobiła straty, ale też wygrała [VIDEO]

isoccerng.com
Sevilla ostatnio specjalizuje się w horrorach. Po fenomenalnym widowisku w Lidze Mistrzów zaprezentowała podobne starcie w Primera Division.
W ostatnim meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem i Sevillą wydawało się, że pierwsza połowa wystarczy, by wskazać zwycięzcę. Anglicy prowadzili 3:0, ale jednak piłkarzom Sevilli udało się odrobić straty i zremisować 3:3.
Po pierwszej połowie spotkania Villarreal - Sevilla nikt nie spodziewał się podobnie ogromnych emocji w drugiej części meczu. Gospodarze prowadzili 1:0 po golu Bakambu i nic nie zapowiadało takiej huśtawki nastroju w kolejnej odsłonie. Tym bardziej, że kilka minut po przerwie Bacca podwyższył na 2:0 po indywidualnej akcji.
Goście jednak od razu po tej bramce rzucili się do odrabiania strat - i to skutecznie. W 56. i 57. minucie padły dwa gole i mieliśmy już 2:2. Najpierw trafił Lenglet, a później Vazquez.
W 77. minucie za faul w polu karnym drugą żółtą i następnie czerwoną kartkę ujrzał Ruiz. Karnego na bramkę zamienił Banega i goście wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu.