Znowu to zrobił! Kolejny gol Teodorczyka i porażka Anderlechtu [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Łukasz Teodorczyk ponownie wpisał się na listę strzelców. Tym razem jego gol nie uchronił Anderlechtu Bruksela przed porażką - 1:2 z Club Brugge w 11 kolejce Jupiler League.

Najpierw dwie bramki zdobyli gospodarze - Vanaken w dziewiątej oraz Vormer w 47 minucie. Mimo iż rywal od 72 minuty grał w dziesiątkę - czerwona kartka dla Wesleya - to goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem.

Siódmego gola w lidze belgijskiej w tym sezonie strzelił niezawodny Łukasz Teodorczyk. Jeden z zawodników Anderlechtu próbował uderzyć zza pola karnego, ale wyszło z tego podanie do Polaka, który zupełnie niepilnowany w polu karnym znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Anderlecht Bruksela przegrał z Club Brugge 1:2 i plasuje się obecnie na drugiej pozycji w Jupiler League - 21 punktów.