Zostań Moderatorem Sportbuzza!

22 lut 2018 | 09:05
Zostań Moderatorem Sportbuzza!
Źródło zdjęcia: meczyki

Masz dużo wolnego czasu, a sport to Twoja pasja? Być może to jest zajęcie stworzone dla Ciebie. Poszukujemy moderatorów działu Sportbuzz, czyli osób akceptujących najlepsze materiały z poczekalni, wyszukujących ciekawe rzeczy w sieci i tworzących własne materiały.

Czego wymagamy?

  • Musisz być fanem sportu, w szczególności piłki nożnej;
  • Potrzebujesz sporo wolnego czasu, szczególnie wieczorami i w weekendy. Należy jednak zaznaczyć, że dużą część tej pracy można wykonać za pomocą smartfona, będąc gdzieś na mieście;
  • Powinieneś znać język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne poruszanie się po zagranicznych serwisach sportowych;
  • Musisz potrafić sensownie składać zdania;
  • Fajnie jeśli potrafisz bawić się grafiką komputerową i tworzyć w ten sposób np. memy

Wynagrodzenie

To zajęcie powinno być przede wszystkim Twoim hobby. Nie oferujemy kokosów - w zależności od Twojego zaangażowania wynagrodzenie mieści się w przedziale 500-1000zł miesięcznie.

W jaki sposób można się zgłosić?

Aby dokonać zgłoszenia należy posiadać konto na Meczykach i dodać z niego przynajmniej 5 własnych materiałów do Poczekalni Sportbuzz - mogą to być np. własne memy, zdjęcie z jakimś zabawnym podpisem, filmik. Ważne aby było treściwie, lub wesoło (albo to i to na raz :-)). Następnie prześlij nam zgłoszenie, wysyłając maila na kontakt[at]meczyki.pl, w tytule wpisując „Sportbuzz - TWÓJ NICK” , a w treści napisz nam coś o sobie (ile masz lat, czym się zajmujesz, dlaczego chciałbyś zostać moderatorem sportbuzza, czy ewentualnie masz już jakieś pokrewne doświadczenia?).

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 25.02, do godziny 23:59.

Źródło: własne
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.